Вызов мастера по Киеву

telefoni-1.jpg

Ремонт СВЧ печей

Мікрохвильові печі знайшли широке застосування в нашому повсякденному житті. Багато господинь застосовують мікрохвильові печі не тільки для того, щоб розігріти їжу, але і для того, щоб її приготувати. До того ж останні моделі СВЧ печей і зовсім стали повноцінною заміною духовій шафі. Такі моделі наділені найрізноманітнішими функціями - починаючи пароваркою і закінчуючи розморожуванням. Проте варто відзначити, що сам принцип, за яким влаштована мікрохвильова піч потребує того, щоб Ви вкрай акуратно користувалися технікою і виробляли своєчасний ремонт мікрохвильової печі.

Найбільш поширеними несправностями мікрохвильових печей є:

перегорання хвилеводу. Такого роду несправність характерна для СВЧ печей марки LG. При перегоранні пластинки Ви можете спостерігати іскріння в камері.

не менш поширеною поломкою є і втрата магнетронної емісії. Варто відзначити, що такого роду поломка як правило зустрічається в недорогих свч печах.

серед різноманітних поломок може бути і несправність сенсорного блоку живлення. Треба зазначити, що поломка такого роду характерна більшою мірою для печей марки Samsung. Найчастіше це походить від того, що при догляді за пристроєм ви протираєте блок не вологою, а саме мокрою ганчіркою, чого робити вкрай не рекомендується;

в багатьох моделях найбільш частою поломкою стає вихід з ладу імпульсного блоку живлення. Наслідком чого стає перенапруження, від якого найчастіше вибиває пробки. Зазначимо, що такі свч печі найчастіше називають інверторними, ремонт таких печей здійснюється тільки в сервісному центрі.

також частою проблемою є і кінцеві перемикачі, які спрямовані на регулювання двері. В даному випадку пробки в щитку вибиває при відкритті і закритті дверей.

Ремонт СВЧ печей Bork, Daewoo, Lg, Samsung, Whirlpool, Bosch, Panasonic прямо вдома у клієнта. Висока якість і низькі ціни - основні постулати нашої Служби побуту.

Ремонт СВЧ печей своїми руками - невиправданий ризик! Довірте ремонт мікрохвильовок досвідченим і професійним майстрам!

<<Повернутися на головну

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов Яндекс.Метрика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Ремнот бытовой техники оригинальными запчастями

Сжатые сроки выполнения заказа

выгодные условия работы